Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dope (US) - Falling Away Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


The more things change
The more things change
Ain't it funny how
Apparently everything is the same
Ain't it funny how
I think I'm waking up
I think I'm waking up or I'm about to be
I think I'm waking up
And now I'm breaking up or so I ought to be
I think I'm breaking up
Let it go

I'm falling away from my world of destruction
I'm falling away from the pain

Ain't it funny how
The more things change
The more things change
Ain't it funny how
I think it's shaping up
I think it's shaping up or it's about to be
I think it's shaping up
And now it's breaking up or gonna set me free
I think I'm breaking up
Breaking up

I'm falling away from my world of destruction
I'm falling away from the pain

We all
Fall down

I'm falling awayNuk kemi video për këtë këngë.


Dope (Us)
Publikimi: 01/01/2007


Dope (US) - Falling Away
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Falling Away".
3. Video është e këngës "Falling Away", por nuk këndohet nga Dope (US).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dope (Us):


Komente 0