Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dope (US) - March Of Hope Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tried a miilion ways to take control of me
There's a million things tht I will never be
I got forty-five just glad to be alive
I got a reason to live I got a reason to die

They don't like it
They don't need it
They don't even want to be like you
They don't want to do the things you do
I don't buy it I don't believe it
I don't ever want to be like you
I don't want to be like you

So everybody, come on everybody, I said everybody
Kill or be killed

I've seen a lot of things make me the enemy
I spit into the face of your authority
You're gonna paythe price so roll the f*cking dice
And every second I live could be the last of mine
You're gonna pay the price so roll the f*cking dice
I got a reason to live I got a reason to dieNuk kemi video për këtë këngë.


Dope (Us)
Publikimi: 01/01/2007


Dope (US) - March Of Hope
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "March Of Hope".
3. Video është e këngës "March Of Hope", por nuk këndohet nga Dope (US).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dope (Us):


Komente 0