Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dope (US) - Move It Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Get up, get it out
And groove it, in and out
And move it up and down
"All you got to do is"

Everybody get movin
And the rhythm will take the control
All the ladies are groovin
All the fellows are ready to go

We're going high tonight
And it feels all right

Move it, movie

Everybody get to it
Everybody move up on inside
Baby do you wanna do it
Do you wanna go down one more time

It's getting hot tonight
And it feels just right

Move it, move it
Move it, move itNuk kemi video për këtë këngë.


Dope (Us)
Publikimi: 01/01/2007


Dope (US) - Move It
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Move It".
3. Video është e këngës "Move It", por nuk këndohet nga Dope (US).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dope (Us):


Komente 0