Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dope (US) - Stop Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Can't you see that we are
Running out of time
I am dying but I will not die
Somebody save me from myself
Somebody save me

Stop, wait a minute
Stop, sinking in it
Woe, not again
Now stop it you're exaggerating
Stop

Life's so screwed up
And I can't describe
All the bullshit that I feel inside
Somebody save me form my hell
Somebody save me
Stop

Somebody save me from myself
Somebody pleasae before I melt
Somebody save me from my hell
Somebody save me
Save me

StopNuk kemi video për këtë këngë.


Dope (Us)
Publikimi: 01/01/2007


Dope (US) - Stop
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Stop".
3. Video është e këngës "Stop", por nuk këndohet nga Dope (US).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dope (Us):


Komente 0