Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dope (US) - Thanks For Nothing Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Give me a break
From your take and your take
Come on andgive me a break
What do you want from me
Feeding the rich
With that song of a bi*ch
Well that song ofa bi*ch
He looks just like me

Thanks for nothing
Absolutely nothing
Thanks for all your bullshit too
Thanks for nothing
Positively nothing
Thanks for everything you didn't do
Thanks

Something for free
You got something from me
You wantsomething for free
What do you want from me
Give me a break from your take and your take
Come on and give me a break
What do you want from me

Yea, yea, yea
Thanks
Yea, yea, yea
ThanksNuk kemi video për këtë këngë.


Dope (Us)
Publikimi: 01/01/2007


Dope (US) - Thanks For Nothing
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thanks For Nothing".
3. Video është e këngës "Thanks For Nothing", por nuk këndohet nga Dope (US).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dope (Us):


Komente 0