Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dope (US) - What About Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Every time I go to bed
I hear the voices in my head
They say
What about me
Every time I feel the way I feel
I just don't know what I should do
What about you

What about you, what about me
What about everything

Round and round and round we go
And where it stops I really do not know
What do I know
I was fine but now today
I feel the way I feel and that's okay

What about you, what about me
What about everything

What about me and you
Everything is overwhelming
What do I say and do
Everything is overwhelming
What about me and you
Everything is overwhelming
Ahh waht the f*ck's it to you

What abut you, what about me,
What about everything
I'm not like youNuk kemi video për këtë këngë.


Dope (Us)
Publikimi: 01/01/2007


Dope (US) - What About
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "What About".
3. Video është e këngës "What About", por nuk këndohet nga Dope (US).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dope (Us):


Komente 0