Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dope (US) - Sex Machine Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Long hair big lips
Little doll frame round her plastic tits
She's automatic super clean
Little bang baby all American dream
American dream

My little baby is electric on it
My little baby is a sex machine
My little baby does it just like I want it
My little baby is a sex machine

Start her motor
Rev her up slowly and pull the line
Are you ready you wanna play
Put your pedal to her metal
She'll blow you away

My little baby is electric on it
My little baby is a sex machine
My little baby does it just like I want it
My little baby is a sex machineNuk kemi video për këtë këngë.


Dope (Us)
Publikimi: 01/01/2007


Dope (US) - Sex Machine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sex Machine".
3. Video është e këngës "Sex Machine", por nuk këndohet nga Dope (US).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dope (Us):


Komente 0