A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Dora is a singer of Hip-Hop music. Në Maj 2008, Dora merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Mos Luaj". Më datë 16 Shtator 2017, Beni Xhemas publikon videoklipin "New Rules", në bashkëpunim me Dora....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Last Daddy

Kino

Black-Eagle

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Unix

Doni

The Rose

P-Life


Tags: Dora, Berat V Mamuti, Norma, Doravet

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019