Më mbaj mend (për 1 muaj)

Doruntina Shabani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  20
BIOGRAFIA: Doruntina Shabani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 26 Shkurt 2013, Doruntina Shabani publikon videoklipin "Shoqja Ime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Era Saraçi

Albina Sinani

Blorentina Morina

Gresa Hoxha

Anamaria Isufaj

Xhesuida

Erika Ahmeti

Nea Hamza

Lyra Basha

Fortesa Berisha

Tags: Doruntina Shabani, Dorentina Shabani


Komente mbi këtë artist