Dori Hibroj

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Vendlindja:
 • Vlorë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Dori Hibroj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 5 Gusht 2019, Dori Hibroj publikon videoklipin "Vajza Si Flutur", në bashkëpunim me Edmond Grembin. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Rino Boci....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Denisa Dheskali

Enia

Olta Juba

Anjeza Bicaku

Diti

Olsa Spata Ballguri

Eniada

Elinda Katiaj

Ola

Rozeta Pohja (Rozi)


Tags: Dori Hibroj