Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dori Loshit

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Dori Loshit është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 26 Dhjetor 2016, Dori Loshit publikon videoklipin "Larg". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani. Më datë 21 Janar 2017, Dori Loshit & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Do Ta Fal Zemren Ty". Muzika e këngës u punua nga Ilir Tironsi, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani. Më datë 16 Mars 2017, Dori Loshit publikon videoklipin "Cuni Osht Per Pleqni". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Redion Mulleti

Mateo Caka

Alket Varfi

Besnik Lilaj

Axhesjo

Amarildo Gjypi

Redison Cara

Mandi Laprakes

Luluja

Egzon Marolli

Tags: Dori Loshit, Dori


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet