Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dori Loshit
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: etno

Dori Loshit është këngëtar. Më datë 26 Dhjetor 2016, Dori Loshit publikon videoklipin "Larg". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani.

Më datë 21 Janar 2017, Dori Loshit & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Do Ta Fal Zemren Ty". Muzika e këngës u punua nga Ilir Tironsi, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani.

Më datë 16 Mars 2017, Dori Loshit publikon videoklipin "Cuni Osht Per Pleqni". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani.

Më datë 9 Nëntor 2017, Dori & Arsen Peqini publikojnë videoklipin "Vipat Bosat".

Më datë 14 Janar 2020, Besi, Dori & Anxhi publikojnë videoklipin "Mamacita". Teksti i këngës u shkrua nga Olsi Celmeta.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet