Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dori (Rap)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Dori (Rap) është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 9 Janar 2015, Simbol & Dori publikojnë videoklipin "Most Wanted"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

BOXi

Out Lawz-E

Trina (Rap)

Eir

Marsi

Marigonna

Snovv

Lil Linda

Manii

Kaltrina Pepaj


Tags: Dori

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet