Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Dorian Gjoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
Dorian Gjoni është një autor këngësh shumë i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Marenglen Boja

Edmond Tupe

Klodian Qafoku

Alqi Boshnjaku

Flamur Shehu

Xhevdet Gashi

Tonin Harapi

Edmond Zhulali

Enis Presheva

Edi Balili

Tags: Dorian Gjoni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet