Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dorina Xerxa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Dorina Xerxa është një këngëtare e njohur. Ajo ishte shumë e re dhe ëndërrontë të ngjitej në skenë. Iu dha mundësia të konkurronte në shoun televiziv "Ethet e së premtes mbrëma" që ishte një garë mjaft e fortë dhe u përcoll me shumë emocion nga të gjithë ne. Për tetë javë sa zgjati ky shou, Dorina nuk u dorëzua, i tejkaloi të gjitha barrierat dhe në fund u kurorëzua si njëra ndër 3 fitueset. Me stilin e saj prej një rokere, mahniti gjithë publikun ndërsa ëndrra e saj u bë realitet. Më pas...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Finaliste në

Ethet E Së Premtes

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Fjolla Shala

Llollo

Malda Susuri

Fjolla Krasniqi

Viona Shabani

Elbenita Kajtazi

Blinera Krasniqi

Arbëresha Hajdari

Qendresa Batllava

Nora Bekteshi


Tags: Dorina Xerxa, Ethet

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet