Më mbaj mend (për 1 muaj)

Doruntina Hoxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Doruntina Hoxha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 18 Qershor 2015, Hekuran Krasniqi publikojnë videoklipin "Bashke", në bashkëpunim me Doruntina Hoxha. Muzika e këngës u punua nga vetë Hekuran Krasniqi, teksti u shkrua nga vetë Hekuran Krasniqi. Me këtë këngë, Hekuran Krasniqi marrin pjesë në Prizreni Music Fest 2015 në vitin 2015. Më datë 23 Nëntor 2016, Doruntina Hoxha publikon videoklipin "I Imi". Muzika e këngës u punua nga Hekuran Krasniqi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Hekuran...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Neshi Cakolli

Irida Pojani

Sarentina Cako

Katrin

Marigona Vitia

Lily N

Jola

Florida Dushku

Ardita Begu

Besha

Tags: Doruntina Hoxha


Komente mbi këtë artist