A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dossi A.K.A Professional's

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Podujevë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
BIOGRAFIA: Dossi A.K.A Professional's është një këngëtar i njohur. Medos Sheqiri, me Rap Filloj Qysh Ne Moshen 15 vjeqare. Kenga e par Titullohet "HERA E PARË" Ai Ka Ne Plan Qe te Qet Dhe 2 Muzik Qe Titullohen "SEMIMATURA" dhe "TI KALLIM KREJT". Ai Ka Ne Plan Te Qet Albumin i cili titullohet "JENA PROFESSIONALA"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ron Rexhi

Jokker

Mark Kastriot Marku

Edijan Muhaxheri

Robb Daddy

Napoleon

Besmir Spahiu

Cadox

Herolind Ramabaja

Potera


Tags: Dossi A.K.A Professional's, Dossi, Dossi Aka Professional's

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019