Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dossi A.K.A Professional's
  • Vendlindja:
  • Podujevë 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
Nuk ka akoma asnjë votë

Dossi A.K.A Professional's është këngëtar i njohur. Medos Sheqiri, me Rap Filloj Qysh Ne Moshen 15 vjeqare. Kenga e par Titullohet "HERA E PARË" Ai Ka Ne Plan Qe te Qet Dhe 2 Muzik Qe Titullohen "SEMIMATURA" dhe "TI KALLIM KREJT". Ai Ka Ne Plan Te Qet Albumin i cili titullohet "JENA PROFESSIONALA"

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet