Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Double A

Nuk ka akoma asnjë votë

Double A është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bigg V

Kacho

Agon Nimani

Gjyks

Ummet

Xhema Aka Jemayli

Legjenda

Wllatki

Danny Boy

Pitt

Tags: Double A, Double-A


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet