TEKSTESHQIP

Double-K
Rrezik Per Armik
Lyrics
(Feat. Oran G)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rrezik Per Armik" kënduar nga Double-K.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
U mendua edhe për adhuruesit e klipeve, prandaj ky materiali muzikor u prezantua tek audienca e gjerë i punuar mjaft mirë me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua me datë 25 Prill 2011.