Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Double Trouble - Jena Bo Vdek  (Feat. Mr. Elvis)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/03/2012

2012-03-06T23:41:13+00:00

Featuring

Mr Elvis

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jena Bo Vdek" kënduar nga Double Trouble.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Double Trouble i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet