A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mr Elvis

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  23
  • Vendlindja:
  • Tirana 
BIOGRAFIA: Mr Elvis është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i artit eshte Mr Elvis, ndersa emri i vërtetë Elvis Bushi. Ai ka lindur në Tiranë dhe këndon Hip-Hop. Në Maj 2004, Mr Elvis merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Femrat Shqiptare". Në Shtator 2004, Mr Elvis merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2004 me këngën "Party Fest". Në Prill 2005, Mr Elvis merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Ne Syt E Mi Ska Me Lot". Në Prill 2006, Mr Elvis merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "A Jeni Gati Per Show". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Kemi Vdekur Se Kuptojme
Goodmorning Albania
Kur Ke Dhe Kur S'ke Pare
Freedom
Cu Boka
I'm So Hood
Disko Sharra
Sa Mire Po Te Rrinkan Xhinkset
Moj Kasolle


Artistë Të Ngjashëm:

Rameka

AK

Albboy

Vagabondi

Leuname

Blazer

Bohemi

G-UP

Dafi Derti

Eagleye (Kiameti)


Tags: Mr Elvis, Mr.Elvis, Mr. Elvis, Elvis Bushi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019