Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Down Town

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Down Town është një grup artistësh. Down Town ka qen grup qe nga viti 1995 mirepo Kur u riformua grupi Down Town në gjysmën e vitit 2001 ata për së pari herë inqizuan edhe këngën "Treni i Fundit", ku edhe xhiruan klipin për këtë këngë. Por menaxhmenti i atëhershëm nuk e shihte shumë të sukseshëm klipin për depërtim në skenën shqiptare andaj edhe refuzuan transmetimin apo publikimin e këtij klipi në televizione. Ky klip është xhiruar në mesin e vitit 2001 në Zürich nga produktioni A...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Raiders

P.E.Z

Crunkboys

Magma

Armial

Pozitiv Records

Fermatik


Tags: Down Town, Downtown

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet