TEKSTESHQIP

Doza Mc
Pa Ty
Lyrics
(Feat. Andy V)

Une per ty, zhduka henen edhe diellin
Dashurine tone, ne nje bace hajd ta mbjellim
Dhe do ta vadisim, me puthje dhe ledhatime
Me vjen inat me veten time se ta bera jeten ferr
Prandaj me fal shpirt, per sa her te kam merzitur
Per sa her te kam goditur per sa her te kam bertitur
Esht per tu habitur, sado vajza qe kam gjetur dashurine per ty asnjera nuk ma ka fikur
Un jam akoma ketu, akoma te dashuroj
Dhe njeher te te puth dhe ne qiell do fluturoj
Un jam akoma ketu, akoma te dashuroj
Dhe njeher te te puth dhe ne qiell do fluturoj shpirt

All I Know is i'm lost without you i'm not gonna lie
How am i gonna be strong without you, i need you by my side
I'f we ever say we'd never be together
In the end you wave goodbye
Dunno what I do
Lost without you

SA e bukur qe je, zoti te beri per mua
Ti vertet i perket, fjales te dua
Te ndare, duan te na shikojne
Kape doren time dhe pengesat, bashke do ti kalojme
Te thash qe do te pres, ta premtova
Mesova, qe do lidhesh me nje tjeter
Dhe gjith planet anollova
Mezi po pres momentin, te jemi ne te dy
Ne nje rruge te ngaterruar, I'm a lost without you
Sa her qe buzeqesh disa her qe zjarrin ndez
Ti gjithmone eshte si enderr kur mbaj here parfumin tend te embel
Te dua, dhe jo nuk e mohoj
Te mbaj fort ne krah me asgje nuk te leshoj
Ti je dielli, qe me ngron ditet e ftohta
Perendon ne nje koder me poezite me te ngrohta
Edhe bota, duket si nje guaske para teje
E ndiej dhimbjen tende kur nuk gjendesh afer meje

All I Know is i'm lost without you i'm not gonna lie
How am i gonna be strong without you, i need you by my side
I'f we ever say we'd never be together
In the end you wave goodbye
Dunno what I do
Lost without you

Skalojne as oret as minutat e pafund me duket nata
Pagjumsia me shkatroj sekontat behen me te gjata
Nuk kalojne, me gozhdojne me kujtojne imazhin tend
Per momentin sgjej sherim, pervec shikimit tend
Nate e dyte i plagosur dhe i humbur ne vetmi
Jam i humbur pa te patur, nuk e di si ndjehesh ti
Nuk e di ne te ngjall dhimbje ndjenjat qe une te shpreva
Nuk e di nese do doja, kohen pas ta ktheja
Te gjeja menyre tjeter, zemer per tu afruar
Te tregoja per here te pare, cfar kam per te ofruar
Nuk e di se si ta them mbase edhe sjam mesuar
Kam ankth kam siklet, 4 dite me mjaftuan
Ne plan te par je ti tani
E di dhe ti je ne vetmi
Te lutem dhe njeher, vetem ti e di
Ne plan te par je ti tani
E di dhe ti je ne vetmi
Te lutem dhe njeher, vetem ti e di

All I Know is i'm lost without you i'm not gonna lie
How am i gonna be strong without you, i need you by my side
I'f we ever say we'd never be together
In the end you wave goodbye
Dunno what I do
Lost without you

DËRGOI: