TEKSTESHQIP

Doza
Mite
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mite" kënduar nga Doza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 15 Mars 2023, Doza publikon videoklipin "Mite". Teksti i këngës u përgatit nga vetë Doza, teksa për arranzhimin u kujdes Alandy. Produksioni audio u realizua nga Alandy.