TEKSTESHQIP

Doza
Rrugëzgjidhje
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rrugëzgjidhje" kënduar nga Doza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga është një krijim me tekst nga vetë artisti, ndërsa orkestrimin dhe produksionin në studio e përgatiti Alandy.