Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

Dpk është një grup artistësh.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Okupatorat

Zogjte E Nates

Raiders

Te Tjeret

P.E.Z

West

Lil G's

Jet

Bloody Gangstaz Family

Tags: Dpk, D.P.K, D.P.K.


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet