A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dr. Flori - Ca Na Ke


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  24

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Hitet E Veres 2011 Vol.1"


Nje her
ne club
me than
ca bot...
un thash
hic mir
po ti ca ke bo...ti ti ca ke bo noj gjo!

Isha un ne club
U futa me 2-3 vete
U ulem drejt ne banak
E porositem ne Jack
Iken gotat nje nga nje
U kapa pak me Dj-in
I thash
Po Pse o Robi Zotit
Kengen Shqipe Se Ve

Ça na ke Ça na Ke
Ça Na Ke Ça Na Ke
Ça Bohet Ça Bohet
Ça Bohet Ça Bohet
Ça na ke Ça na Ke
Ça Na Ke Ça Na Ke
Ça Bohet Ça Bohet
Ça Bohet Ça Bohet
E Myte Myte Myte

ref....
E myte boll
e myte boll
e myte boll e myte boll
e myte booooolll.....
E myte boll
e myte boll
e myte boll e myte boll
e myte booooolll
Ca na ke Ca na ke....!

Isha un ne club
u futa me 2-3 vete
u ulem drejt ne banak
e porositem ne Jack
iken gotat nje nga nje
u kapa pak me Dj-in
i thash
po pse o robi zotit
kengen Shqipe se ve
Ça na ke Ça na Ke
Ça Na Ke Ça Na Ke
Ça Bohet Ça Bohet
Ça Bohet Ça Bohet
Ça na ke Ça na Ke
Ça Na Ke Ça Na Ke
Ça Bohet Ça Bohet
Ça Bohet Ça Bohet
E Myte Myte Myte

Ref:
E myte boll
e myte boll
e myte boll e myte boll
e myte booooolll....
E myte boll
e myte boll
e myte boll e myte boll
e myte booooolll
Ca na ke Ca na ke....!

Hey...ngreje pak Dj
Hey...ngreje pak Dj
Hey...ngreje ngreje ngreje
se krejt Klabi do shperthej
Hey...ngreje pak Dj
Hey...ngreje pak Dj
Hey...ngreje ngreje ngreje
e ngreje mor Dj-in

ref...
E myte boll
e myte boll
e myte boll e myte boll
e myte booooolll
E myte boll
e myte boll
e myte boll e myte boll
e myte booooolll
Ca na ke Ca na ke.........


Lyrics submited by Niki   rrugaci007   ALDOoooKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019