Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dr.Nice

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  22
BIOGRAFIA: Dr.Nice është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 21 Janar 2016, Red Bloody publikon videoklipin "Ti E Don Famen", në bashkëpunim me Dr.Nice. Më datë 15 Nëntor 2016, Edona Hasanaj publikojnë videoklipin "Beso", në bashkëpunim me Red Bloody & Dr.Nice. Muzika e këngës u punua nga Red Bloody, teksti u shkrua nga Red Bloody, ndërsa për orkestrimin u kujdes Classic G. Më datë 29 Janar 2019, Agush Idrizi publikon videoklipin "Gabojm", në bashkëpunim me Dr.Nice....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Risa

Kosovare Xhoni

Saranda Jusufi

Liridona Sinani (Dona)

Donjeta Krasniqi

Mirsa Laci

Doruntina Qamili (Dina)

Ajsel

Ilda Merkuri

Fabiola Agalliu

Tags: Dr.Nice


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet