A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dr.Nushi

Choose star rating

Rating:  3.5 / Votes cast:  6
  • Origin:
  • Prishtine 
  • Age:
  • 30
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Dr.Nushi is a popular singer. Dr.Nushi eshte nje prej repereve me te mire te kosoves, ai krijon muzike per shume artiste te ndryshem, tani me neper revista po qarkullon lajmi qe ai eshte duke pergatitur kenge per Dafina Zeqirin dhe Dj.Bluntit. ai eshte vetem nje djal i ri qe ka arritur te beje krijime mbreselendese. ai ka kryer shkollen profesionale " Hoxhe Kadri Prishtina" me 2009, ne prishtine Ai pseudonimin dr.nushi e ka marrur ne lidheshmerine e dy pseudonimeve me ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »


Related Artists:

Besmir Spahiu

Shkelqim Mavraj

Robb Daddy

Papushi

Dj Flow

Mark Kastriot Marku

Jokker

Potera

Acidi

Explicit


Tags: Dr.Nushi, Dr. Nushi, Dr Nushi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019