Audio

Dr.Nushi - I'm Feeling Bad  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/12/2013

2013-12-22T02:41:08


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I'm Feeling Bad" kënduar nga Dr.Nushi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dr.Nushi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dr.Nushi:

Më Shumë...