Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dr.Ree

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4
 • Emri i Vërtetë:
 • Rinor Vata
 • Vendlindja:
 • Ferizaj 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Dr.Ree është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertete eshte Rinor Vata....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nitinjo

Liil Craizy

Mc Qlira

EMI

Pimpex

Dion

Aga B

Bad Sight

W.G.

Ricku

Tags: Dr.Ree, Rinor Vata


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet