Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Valmir Ahmetaj
BIOGRAFIA: Drama është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 12 Gusht 2018, Drama publikon videoklipin "Ti Dashni", në bashkëpunim me Bledi Racaj. Muzika e këngës u punua nga Alandy, teksti u shkrua nga Endrit Mumajesi. Videoklipi u prodhua nga XL Films. Klipi i këngës është gjithashtu mjaft veror, dhe është xhiruar një pjesë në Kepin e Rodonit në Shqipëri dhe një pjesë në Prizren. Më datë 26 Mars 2019, Drama publikon videoklipin "Roza". Muzika e këngës u punua nga Alandy. Më datë 21 Qershor ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Net 11

Lum Dakaj

Rolly

Franc Koruni

Contraband Gotti

Roni

Agon Latifi

Mario Beats

Ekrem Bislimi

Kevi

Tags: Drama, Ic Drama, Valmir Ahmetaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet