Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drandofile Rama (Filja)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Emri i Vërtetë:
  • Drandofile Rama
BIOGRAFIA: Drandofile Rama (Filja) është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2014, Drandofile Rama publikon albumin "Kenge Dasmash". Në vitin 2014, Drandofile Rama publikon albumin "Nare, Nare". Në vitin 2016, Drandofile Rama (Filja) publikon albumin "Live 2016". Më datë 14 Dhjetor 2019, Bajram Dobra & Drandofile Rama publikojnë videoklipin "Dashni Sekrete". Muzika e këngës u punua nga Bajram Dobra, ndërsa teksti u shkrua nga Arton Ferati. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentLive 2016 (2016)

★★★★

Kenge Dasmash (2014)

★★★★★

Nare, Nare (2014)

★★★★

Po Me Rrihet Veçme Ty

★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Majlinda Topanica

Shemsie Gashi

Raimonda Kovaçi

Halide Piskala

Arbnore Kleçka

Sala Maloku

Xhemile Veselaj

Sanimete Krasniqi

Blerina Gashi

Valbona Spahiu

Tags: Drandofile Rama, Filja, Drandafile Rama


Komente mbi këtë artist