Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

The Dreams - Festa

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Festa".
3. Video është e këngës "Festa", por nuk këndohet nga The Dreams.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

The Dreams - Festa  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

Muzika & Orkestrimi:

Genti Lako

Këngë e albumit:

"Etnik Volumi 2"

Këngë e albumit:

"Forever"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00Dëgjoj dëgjoj fjalë të rrepta
Nuk po e kuptoj kush është e vërteta
Si kaloi kjo ditë, ashtu kalon edhe jeta

Ecja
Nëpër rrugë me baltë unë ngecja
Flija në makinën time
Se dija
Shikoja
Në ëndrrën time në qytetet unë shkoja
Harroj, harroja rrugën time ku po shkoja
Mbresa mbresa
Nuk e di, ka kthesa?

Të arrij në vend para se të filloj festa
Hedh vështimin lart
Unë nuk shikoj ndërtesa
Nuk po e kuptoj
Se udhëtoj në rrugë me kthesa

Luaj me veten tuaj
Nuk di si ta quaj
Ecja, në baltë unë ngecja
Ecja

Nuk po e kuptoj
Se udhëtoj në rrugë me kthesa

(refren)
Në ëndrrën time shikoj
Në ëndrrën time dëgjoj
Eja larg nuk je
---------------

Mbresa mbresa
Nuk e di ka kthesa
Udhëtoj në rrugë me kthesa
Në ëndrrën time shikoj
Në ëndrrën time dëgjoj
Eja lart në qiell


Më Shumë Këngë Nga The Dreams:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet