Dren Abazi & Zig Zag Orchestra

Mbreti Nates ➡ The King Of The Night

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Ardiana


Mbreti Nates

E ula koken mbi banak
E shpirtin lash përtok
Me vetmin që lehtsisht
Përkdhel flokte

I mbylla sytë, e çela zemrën
E ja nisa me kndu
Kang'n e shpirtit tim t'marrosur
E t'lëndum

Qeshu,qeshu me mu
Se sot mbretër jeni ju
Per cka se dje isha vet une...
Ai që tallej me gjithkend që vun 2x

pam pa raj raaam


The King Of The Night

I put my head on the counter
Left my soul on the ground
With loneliness that caressed
my hair

I closed my eyes and opened my heart
I start singing
The song of my troubled soul
and my wild soul

Laugh, laugh at me
Today you are the kings
But I was a king yesterday
The one who laughed with all who suffered

pampararam

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019