A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Dren Abazi & Zig Zag Orchestra - Euphoria


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/08/2012

2012-08-01T12:00:14

Këngë e albumit:

"Afterparty"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Euphoria" kënduar nga Dren Abazi & Zig Zag Orchestra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Kristine Elezaj - Euphoria

The palm of your hand
Is right where I stand
If you'll have me
Sweet sin draw me in
Your left on my skin
When you leave me

I kissed a miracle
Oh paradise
You brought me back to life
Back to life (oh la la)

Like a summers breeze
You sing me
A lovers lullaby

Mi amor take me higher
Way beyond Euphoria
Passed the stars even higher
Way beyond euphoria
Oh oh na na
Euphoria

No rivers to wide
I'd swim for miles
If that's where you'd be
Into the unknown
Where your arms are home
Don't release me

I kissed a miracle
Oh paradise
You love me back to life
Back to life (oh la la)

Like a summers breeze
You sing me
A lovers lullaby

Mi amor take me higher
Way beyond Euphoria
Passed the stars even higher
Way beyond euphoria
Oh oh na na
Euphoria

Istiana & Dj Erian - Euphoria

Chorus:
This this this this is euphoria
This (x4) is what I been waiting for
This (x4) is euphoria
This (x4) is everything I ever want

Verse:
I'm in the sickest state of being
I never felt so alive
Feeling like I'm dreamin
I never knew I could fly

Pre Chorus:
It's like I'm soaked in sunshine
Let the blue sky
Fill me up inside
With this sweet honey feeling

Chorus:
This (x4) is euphoria
This (x4) is what I been waiting for
This (x4) is euphoria
This (x4) is everything I ever want
This this is the highest emotion
This this I dont wanna let it go
This (x4) is euphoria
This (x4) is what I been waiting for

Verse:
Got the windows down
and the wind in my hair
Got it all figured out
not a worry or care

Pre Chorus

Chorus

Bridge:
In a zone like a trance
So surreal
So unplanned
In a zone, In a zone

(x2)

Chorus

Loreen - Euphoria

Why, why can't this moment last forevermore?
Tonight, tonight eternity's an open door…
No, don't ever stop doing the things you do.
Don't go, in every breath I take I'm breathing you…

Euphoria
Forever, 'till the end of time
From now on, only you and I
We're going up-up-up-up-up-up-up
Euphoria
An everlasting piece of art
A beating love within my heart
We're going up-up-up-up-up-up-up

We are here, we're all alone in our own Universe,
We are free, where everything's allowed and love comes first,
Forever and ever together, we sail into infinity,
We're higher and higher and higher, we're reaching for divinity.

Euphoria
Forever, 'till the end of time
From now on, only you and I
We're going up-up-up-up-up-up-up
Euphoria
An everlasting piece of art
A beating love within my heart
We're going up-up-up-up-up-up-up

Forever we sail into infinity,
We're higher, we're reaching for divinity…

Euphoria, euphoria
We're going up-up-up-up-up-up-up
Euphoria….
An everlasting piece of art
A beating love within my heart
We're going up-up-up-up-up-up-up
Euphoria, euphoria
We're going up-up-up-up-up-up-up
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019