Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Dren Abazi - Lamtumire


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

Orkestrimi:

Dren Abazi

Orkestrimi:

Samer Agolli


Lamtumire hije o e bukra vashe
une do te vet tash o hije ne vend te larget

me vjen keq vasho qe nuk u pame
dhe pa m`dhan bese vash
na duhet me u nda
por besoj se netet nuk na jane haru t`perqafum qe i kemi kalu

lamtumire oj sy zezja e ime
s`te haroj do t`me jesh ne kujtime
por besoj se netet nuk na jane haru t`perqafum qe i kemi kalu

lamtumire hije o e bukra vashe
une do te vete tash o hije ne vend te larget

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017