Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dren Abazi & ZZO - Kur Je Me Mu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Je Me Mu".
3. Video është e këngës "Kur Je Me Mu", por nuk këndohet nga Dren Abazi & ZZO.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dren Abazi & ZZO - Kur Je Me Mu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Muzika & Teksti:

Dren Abazi

Orkestrimi:

Samer Agolli

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2017

Komente

Asnjë Koment

13/03/2017

2017-03-13T07:34:08+00:00Në heshtjen tande të akullt,
Një oshëtimë ndjej në ty
Bie,ngrihem brenda teje,
E brenda meje digjesh ti

Diku thellë, ti ke një brengë
Nuk është urrejtje,nuk është dashuni
E strukur n'vetmi t'zemrës tande shkrumb e hi

Ref.:
Ti me thu, gjithmonë do jem afër teje,
Do ecim bashk rrugëve të gjata
Ti je me mu,
Veç ti e din unë sa të du,
Kur je me mu,

Ti më thu, gjithmonë do t'jem afër teje,
Kur bën ftoht netëve t'gjata,
Ti je me mu,
Veç ti e din unë sa të du,
Kur je me mu, sa të du

Ti ke frikë të shohësh qiellin,
E kur bjen nata të jesh vetëm
N'dritare e pret diellin,
E pak shi t'shuj etjen

Diku thellë, ti ke një brengë
Nuk është urrejtje, nuk është dashuni
E strukur n'vetmi t'zemrës tande shkrumb e hi

Ref.:
Ti me thu, gjithmonë do jem afër teje,
Do ecim bashk rrugëve të gjata
Ti je me mu,
Veç ti e din unë sa të du,
Kur je me mu, sa të du


Ky tekst u dërgua nga danoç
Më Shumë Këngë Nga Dren Abazi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet