Dren Januzi
Dren Januzi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Londër
  • Jeton në
  • Britania e Madhe
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 23 Korrik 1999
  • Horoskopi:
  • ♋ GaforrjaBiografia

BIOGRAFIA: Dren Januzi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 8 Maj 2022, Dren Januzi publikon videoklipin "Thujem". Kënga u orkestrua nga Bini Diez. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics, ndërsa produksioni audio u realizua nga Bini Diez. Më datë 15 Korrik 2022, Dren Januzi publikon videoklipin "Teke". Teksti është shkruar në bashkëpunim nga Dren Januzi & SBS Entertainment, teksa për arranzhimin e këngës u kujdes SBS Entertainment. Videoklipi u prodhua nga XL Films, ndërsa produksioni audio u ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 1