Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dren Mehmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Dren Mehmeti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 22 Shtator 2018, Dren publikon videoklipin "Mommy", në bashkëpunim me EMI. Më datë 6 Maj 2020, Dren & Fuego publikojnë videoklipin "Na Nah"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Slitta

Dora

Arbinio

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Fabiani

Diti-G

Tags: Dren Mehmeti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet