Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Dren Selmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3
 • Vendlindja:
 • Kaçanik 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 13 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Dren Selmani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Dreni ka filluar te kendoj para 1 viti paraqitja dhe kenga e tij e pare ishte ne Gjilan ku mori pjese te festivali "Mollekuqet" me kengen duet "Bota jone". Kenga e dyte eshte "Cirku", ku mori pjese ne festivalin Diamond Fest ne Ferizaj, ndersa kenga e Drenit e trete quhet "Sherri Shkolles", ku eshte premier se bashku me videoklip ne festivalin A-mol prap ne Ferizaj. Dreni ka kenduar ne festivale te ndryshme si ne Diber te Bilbilat e Korabit etj. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lorent Mataj

Molos Mucolli

Venis Agaj

Uran Ismaili

Arion Gashi

Ylli Gexha

Drion Shaqiri

Endi Muca

Rajan Kukaleshi

Renato Sakica

Tags: Dren Selmani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet