Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drenusha Latifi - Te Ajo Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ik tani nga un po te them.
keq me per ty nuk me vjen
rri larg e kurr mos u ktheee
n`zemer me vend ti nuk ke
nuk do të vuaj kurr
nuk do të dehem dot
por asnjeher ne jet nuk te thash
e sdo ta them me sikur sot.

REF:
Zemer ti nuk ke e di
do tjetoj më mir un pa ty.
malli asnjëher per ty sme merr.
un kërkova drit eee tiii...
me dhe terr

Tani nisu shko te ajo
thuaj se sa shum ti e do
mua përjet ti më harroooo
ik dhe me të tash jetoo
nuk do të vuaj kurr
nuk do të dehem dot
por asnjëher në jet nuk te thash
e sdo ta them më sikur sot..

REF 2x:
Zemer ti nuk ke e di...
do t'jetoj më mir un pa tyy.
malli asnjëher për ty smë merr.
un kërkova drit e tiii ..
më dhe terr


Ky tekst u dërgua nga Bess`aDrenusha Latifi
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/10/2009


Drenusha Latifi - Te Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Ajo".
3. Video është e këngës "Te Ajo", por nuk këndohet nga Drenusha Latifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Drenusha Latifi:


Komente 0