Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drilon Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Drilon Berisha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. AUTOBIOGRAFI: Në moshen 19 vjeqarë ja kom fillu të merrem me muzike. Kënga e par që ka dalë ështe "Rrugve ecim të ndar'. Pas kesaj kënge kom marr motivin energjin që te merrem me ket profsion. Nuk kam marr pjese ne festivale sepse nuk kam pa aty asë një her rregull ose ralitet gjdo her ka pas padrejtsi as një her se ka mArr këngtari i duher qmimin që e ka meritu ky fakt me ka zhgeny edhe skom marr pjes por nuk dote thot që nuk dote marr ndoshta ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥E Pa Bes (2009)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ardian Limanmera

Labinot Beqiri

Butrint Rashiti

Besnik Salihu

Besnik Gjakova

Ylber Aliu

Argeton Dervishi

Erkan Musliu

Papushi

Monny

Tags: Drilon Berisha, Loni


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet