Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drilon Fejzullahu

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Drilon Fejzullahu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2010, Drilon Fejzullahu merr pjesë në Ylberi 2010 me këngën "Sykaltroshe". Në Dhjetor 2011, Drilon Fejzullahu merr pjesë në Ylberi 2011 me këngën "Punë Të Mbrapshta". Në Dhjetor 2012, Drilon Fejzullahu merr pjesë në Ylberi 2012 me këngën "Nokdaun"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bleron Aliu

Drin Fazliu

Malsor Abazi

Anes Rexhepi

Elion Sylaj

Erdin Hasani

Edon Sallahu

Art Lipovica

Blenis Vorfaj

Endi Muca

Tags: Drilon Fejzullahu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet