Më mbaj mend (për 1 muaj)


Drilon Fejzullahu - Sykaltroshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sykaltroshe".
3. Video është e këngës "Sykaltroshe", por nuk këndohet nga Drilon Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Drilon Fejzullahu - Sykaltroshe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Ylberi 2010

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sykaltroshe" kënduar nga Drilon Fejzullahu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Alush Hamiti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Hajde hajde moj sykaltroshe
N'ty jam dashuru moj Bukuroshe
Hajde hajde moj sykaltroshe
N'ty jam dashuru moj Bukuroshe

Ref..Po knoj un e vallzon ti
Spaska jet pa dashuri
Dashuria nuk eshte Loj
Askush pa te s'mund tjetoj..

Si ma lujshe Lojen ti
Krejt Shoqnia ta kan Zili
Si ma lujshe Lojen ti
Krejt Shoqnia ta kan Zili..

Ref..Po knoj un e vallzon ti
Spaska jet pa dashuri
Dashuria nuk eshte Loj
Askush pa te s'mund tjetoj..

Me than fjal moj smund tguxoj
Sa te du moj smund t'tregoj
Me than fjal moj smund tguxoj
Sa te du moj smund t'tregoj


Ref..Po knoj un e vallzon ti
Spaska jet pa dashuri
Dashuria nuk eshte loj
Askush pa te s'mund tjetoj..2 herMë Shumë Këngë Nga Drilon Fejzullahu:


Komente mbi këtë këngë