Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drilon Sejdiu & Rrezarta Kovaqi - Dëshmitar Në Dashuri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E di që skam pas unë fat
Në udhëkryqin e dashnis
Ti gjithmon ke gabuar
zgjodhe rrugen e tradhëtisë

Refreni
Dëshmitar në dashuri I patëm zemrat unë dhe ti
Që u ndam kush është fajtor
e di zemra por nuk fol
(Përsëritje dy bashk duet)


Në udhëkryqin e dashnis
Dua fatin ta takoj
Të betohem që dot ndryshoj
E kurr me nuk dot 'gaboj

Refreni
Dëshmitar në dashuri patëm zemrat unë dhe ti
Pot baj be ne tmadhin zot
Hala (Ende) të dua edhe sot
Drilon Sejdiu & Rrezarta Kovaqi
Publikimi: 23/09/2023
Teksti: Florim Nuhaj
Orkestrimi: Ramadan Selimi
Video Produksioni: A Films


Drilon Sejdiu & Rrezarta Kovaqi - Dëshmitar Në Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dëshmitar Në Dashuri".
3. Video është e këngës "Dëshmitar Në Dashuri", por nuk këndohet nga Drilon Sejdiu & Rrezarta Kovaqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Drilon Sejdiu:


Komente 0