Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rrezarta Kovaqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Rrezarta Kovaqi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 7 Prill 2021, Rrezarta Kovaqi publikon videoklipin "Gurbetqari I Shkret"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Leunita Isufi

Jetesa Gashi

Arjeta Sahiti

Eliona Kolgeci

Hygi

Arijana

Enisa Limanmera

Erza Loshi

Suela Xholli

Hana Jahaj

Tags: Rrezarta Kovaqi


Komente mbi këtë artist