Drilon Shala
Drilon Shala

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Drilon Shala është një këngëtar i njohur. Në vitin 2011, Drilon Shala merr pjesë në The Voice of Albania 1 dhe është një ndër konkurrentët gjysmëfinalistë. Në Prill 2005, Driloni merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Ti Vet Jete". Ne Top Fest 7 eshte prezantuar si vocalist i nje grupi me kengen “Macja e zeze”. Në Maj 2012, Drilon Shala merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Mos Thuaj Mbaroi". Historine e dy te rinjve te dashuruar qe sapo jane ndare do te na e tregoje ne kenge nje k...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0