Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drilon Shala - Mos Thuaj Mbaroi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

me trego se ku gabuam ne te dy
jo nuk dua asnje peng
endrrat dhembin kur dikush i pret ne mes
isha un..ishe ti..
sa i zbrazur duket sonte ky qytet
nuk jam un as ti nuk je
asnje zhurme dhe rruget zbrazur jane
s'ka njeri ..nuk jemi ne

mos thuaj mbaroj
nuk eshte e vertete
ne zemer shiko ti
aty do me gjesh
mos thuaj mbaroj
as ti nuk beson
ne zemer,diku do te jem

jam njeri
te gjithe ne jete mund te gabojme
asnje fjale pse ti nuk flet
sa kujtime pa meshire i hodhem tej
isha une ..ishe ti..

mos thuaj mbaroj
nuk eshte e vertete
ne zemer shiko ti
aty do me gjesh
mos thuaj mbaroj
as ti nuk beson
ne zemer,diku do te jem

sot jemi larg
une e ndjej
njelloj per ne
nuk do te jete
vetem nje fjale
ti kohen pas ma kthe..

mos thuaj mbaroj
nuk eshte e vertete
ne zemer shiko ti
aty do me gjesh
mos thuaj mbaroj
nuk eshte e vertete
ne zemer shiko ti
aty do me gjesh
mos thuaj mbaroj




Drilon Shala
Publikimi: 29/07/2012
Festivali: Top Fest 9


Drilon Shala - Mos Thuaj Mbaroi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Thuaj Mbaroi".
3. Video është e këngës "Mos Thuaj Mbaroi", por nuk këndohet nga Drilon Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Drilon Shala:


Komente 0